ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 15:31

Aybaba, oyuncularını övdü

Aybaba, oyuncularını övdü


BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir sohbet toplantısı gerçekleştiren teknik direktör Samet Aybaba, oyuncularıyla gurur duyduğunu söyleyerek, “Ben olsam hepsini Milli Takıma alırdım.” dedi.

Aybaba, hafta sonundaki rakipleri Trabzonspor'un, Kasımpaşa karşısındaki puan kayıplarına ise, “Trabzonspor büyük bir takım. İyi oyuncuları var. O gün gününde değillerdi. Her maç çok önemli. Çok iyi hazırlanmak lazım. Trabzon zor deplasman. Ona göre hazırlanacağız. Bu mücadele en zor maçımız olacak.” dedi.

Samet Aybaba, takımda yer alan bütün oyuncuların milli takımı hak ettiğini söyleyerek, “Milli Takıma Beşiktaş'tan kimi alırdınız.” sorusuna ise, “Hepsini” diyerek yanıtladı.

AYKUT KOCAMAN’I ANLIYORUM

Aybaba, derbi maçı sonrası Aykut Kocaman’ın hakemden daha çok kendimiz hata yaptık açıklamalarına ise “Aykut hoca gerçekten sevdiğim, saydığım ve kaliteli bir insan. Açıklamaları çok doğru. Onu en iyi anlayan benim. Hakemlerle ne işimiz var. Hakem ayrı bir müessese. Doğru da yapacak yanlış da. Biz de yapıyoruz. Herkes hata yapıyor. Biz hep saygılıyız. Aykut hoca her zaman olduğu gibi doğru yapmış.” ifadelerini kullandı

Maçın son saniyelerinde Olcay Şahan’ın attığı gol konusuna değinen Samet Aybaba, ''Uzun bir mesafe ve güzel bir gol. Kendisine ama ne gol attın diye sordum, kendisi bana, ‘Bir topu gol olmaktan son anda kurtardım onu niye söylemiyorsun’ dedi. Olcay şeytanlık düşünüyor. Kayserili ya, bir tane de çıkardığını söylüyor.” diye konuştu.

GÖKHAN SÜZEN’E PARA CEZASI

Aybaba, Fenerbahçe maçında oyundan çıkarken yaptığı hareketler nedeniyle yeni transfer Gökhan Süzen'e para cezası vereceklerini söyledi.

Gökhan'ın yine de çok üzgün olduğunu söyleyen Samet Aybaba, Gökhan’ın kendisini bu sabah antrenman öncesinde kapıda karşıladığını ve özür dilediğini de sözlerine ekledi.
CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER