ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 17:01

Avni Aker rakiplerin korkulu rüyası haline gelecek


Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcı Sebahattin Çakıroğlu, önümüzdeki sezon Hüseyin Avni Aker Stadı’nın rakiplerin korkulu rüyası haline geleceğini belirtti.

Çakıroğlu, 10 Haziran tarihinde satışa çıkacak olan kombine kartlarla ilgili yaptığı açıklamada, bordo-mavili taraftarlara mesaj gönderdi. Trabzonspor’un kitle desteğini arkasına aldığında aşamayacağı engel bulunmadığını vurgulayan Çakıroğlu, “Büyük taraftarlarımızın genel kurul sürecinde olduğu gibi kombine kart satışlarında da bize ve kulübümüze gereken desteği vereceklerine inanıyoruz.” dedi.

Hedeflerinin tüm dönemlerin en fazla kombine biletini satmak olduğunu ifade eden Çakıroğlu, “Önümüzdeki sezon Hüseyin Avni Aker Stadyumu tribünlerinden tek ses yükselecek ve Trabzon deplasmanı her zamanki gibi rakiplerin korkulu rüyası haline gelecek. Hedefimiz tüm dönemlerin en fazla kombine kart satışını gerçekleştirmek. Bu doğrultuda tüm yönetim kurulumuz el birliğiyle üstün bir gayret içerisinde olacağız. Taraftarlarımızdan bu doğrultuda ilgi ve destek bekliyoruz.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER