ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 10:56

"Avcı'nın yerinde olsam..."

"Avcının yerinde olsam..."

Tecrübeli teknik direktör Mustafa Denizli sessizliğini bozdu ve çok konuşulacak açıklamalar yaptı.


TRT Spor'da yayınlanan 'İşte Goool' programına konuşan tecrübeli çalıştırıcı Mustafa Denizli, Beşiktaş ve Abdullah Avcı ile ilgili çarpıcı sözler söyledi.

Mustafa Denizli, siyah-beyazlılara yatan transferi için şunları söyledi: "Böyle bir ortam oldu. Bakış açılarımız arasında fark vardı. Kafama çok yatmadı. Bunları da sayın başkanla konuştuk zaten. Başarı yakalanır. Ama başarıya giden yolda çeşitli görüşler vardır. Benim başarıya giden yoldaki düşüncelerimle yöneticilerin düşüncesi bana göre örtüşmedi."

ABDULLAH AVCI'NIN YERİNDE OLSAM...

Samet Aybaba'nın dönemini değerlendiren Denizli, "Beşiktaş'ta son derece başarılı gidiyor. İnşallah da böyle devam eder" dedi.

Yurt dışından ve Süper Lig'den başka teklifler de aldığını ifade eden kurt hoca, milli takım için ilginç ifadeler kullandı.

"Abdullah Avcı'nın yerinde olsanız başarılı olur muydunuz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Başarı sağlanır mıydı onu bilmem mümkün değil. Belki de daha başarısız olurdum. Ama şunu diyebilirsiniz; 'Mevcut kadroyla devam eder miydiniz?' diye sorsaydınız 'Etmezdim' derim."

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER