ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Ekim 2014 Pazartesi 16:47

Atletico Madrid CEO'su Arda için geliyor

Atletico Madrid CEOsu Arda için geliyor

Atletico Madrid Kulübü CEO'su Miguel Angel Gil, yarın İstanbul'a geliyor. Gil'in Galatasaray'ın başkan adaylarından biriyle Arda Turan için görüşeceği ileri sürüldü.


İspanya'nın Atletico Madrid takımının CEO'su Miguel Angel Gil sürpriz bir karar alarak İstanbul'a geliyor. 

Gil'in çarşamba günü Türkiye'de olması bekleniyor. Miguel Angel Gil'in bu ziyarette iki konuyu ele alacağı öğrenildi. Gil'in öncelikli olarak Galatasaray başkan adaylarından biri ile bir araya gelerek Arda Turan konusunda bazı görüşmeler yapacağı iddia edildi. Ancak bu adayın ismi gizli tutuluyor. 

Arda'nın menajeri Ahmet Bulut geçtiğimiz günlerde bir gazeteye yaptığı açıklamada milli futbolcunun Atletico de Madrid'de son senesi olabileceği mesajı vermişti. Bu açıklamanın ardından Gil'in İstanbul'a gelmesi, "Arda Galatasaray'a geri mi dönüyor" dedikodularının oluşmasına yol açtı. 

2017 yılına kadar Atletico de Madrid ile sözleşmesi bulunan Arda Turan'ın bu sene devre arasında veya sezon sonunda bir takıma satılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Atletico Madrid'in sahibi Angel Gil'in ikinci olarak THY ile geçtiğimiz yıllarda görüşülen ancak bir türlü hayata geçirilemeyen sponsorluk anlaşmasına tekrar işlerlik vermesi için THY yönetimi ile toplantı yapacağı ileri sürüldü. Anlaşma sağlanması halinde Atletico de Madrid ana sponsor olarak THY reklamını üzerinde taşıyacak. 

(Fanatik)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER