ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 15:42

Atletico Madrid, Arda'nın sözleşmesini uzatmak istiyor

Atletico Madrid, Ardanın sözleşmesini uzatmak istiyor

İspanyol basını, Koke, Oliver ve Manquillo'nun sözleşmelerini 2018 Haziran ayına kadar uzatan Atletico Madrid'in gelecek haftalarda Arda Turan ile masaya oturacağını iddia etti.


Atletico Madrid Kulübü, takımın genç yıldızlarından 21  yaşındaki Koke, 18 yaşındaki Oliver ve 19 yaşındaki Manquillo ile anlaşma  sağlayarak bu futbolcuların sözleşmelerini 2018'e kadar uzattığını açıkladı. 
 
İspanya Milli Takımı'na çağırılan Koke, ''Hayatımın kulübündeyim ve  daha fazlasını isteyemem'' derken, 21 yaş altı İspanya Milli Takımı'nda olan  Oliver ve Manquillo da sözleşme yenilemekten büyük mutluluk duyduklarını  söylediler. 
 
İspanyol basını ise Atletico Madrid Kulübü'nün sözleşmesini uzatmak  için gelecek haftalarda Arda, Godin ve Juanfran ile masaya oturacağını yazdı.  Marca gazetesi, transfer dönemi süresince Arda'ya, Monaco ve Galatasaray başta  olmak üzere 5 kulüpten teklif geldiğini belirtirken, İspanyol kulübünün Türk  futbolcuyu bırakmak istemediğini vurguladı. Arda'nın mevcut sözleşmesi 2015  Haziran ayında sona ererken, kulübün belirlediği bonservis bedelinin ise 24  milyon avro olduğu biliniyor. 
 
Öte yandan Atletico'nun gelecek vaad eden futbolcularının başında  gösterilen Oliver'in sözleşmesindeki bonservis bedelinin 12 milyon avrodan 24  milyon avroya çıkarıldığı ileri sürüldü. 
 
  
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER