ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 09:23

Aslan'ın Bruma taktiği hazır!

Aslanın Bruma taktiği hazır!

Cim Bom, kulübüyle mahkemelik olan Bruma'yı 27 Ağustos'taki karar gününden önce renklerine bağlamak istiyor.
 Galatasaray Yönetimi, Bruma transferindeki taktik planını belirledi. Sarı-Kırmızılılar, geleceğin yatırımı olarak görülen 18 yaşındaki futbolcunun transferi için, mahkemelik olduğu kulübüyle ihtilaf yaşamadan işi bitirmenin peşinde. Mahkeme kararı 27 Ağustos’ta verecek ve büyük ihtimalle Bruma boşa çıkacak.

Fanatik'in haberine göre; Bu durum transferini daha da zora sokabilir. İşte bu düşünce çerçevesinde Sporting Lizbon’la anlaşma yolunu deneyen Cim Bom, tıpkı Chelsea ve Schalke gibi eli boş dönmüştü. İşte bu süreçte reddedilen teklifler Bruma’nın moralini bozmasın ve oyuncu geri adım atarak kulübüyle anlaşma sağlamasın diye Galatasaray cephesi girişimleri sürekli sıcak tutuyor. Sporting’le temasları kesmeyen ve teklifini sürekli yenileyen Sarı-Kırmızılılar, oyuncunun kendisiyle de menacerler vasıtasıyla görüşmeleri sürdürüyor.

‘Yalnız değilsin, sabret’ Böylece Bruma’ya, “Yalnız kalmayacaksın, sabırlı ol” mesajı veriliyor. Hatırlanacağı üzere Bruma’nın menaceri Balde, kulüp tarafından üstü kapalı tehdit edildiğini belirterek, Sporting’in kendisine bağlı oyuncularla yolları ayırıp, bir daha birlikte çalışmayacağı yönünde mesajlar gönderdiğini öne sürmüştü

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER