ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 14:07

Arsene Wenger Schalke'yi uyardı!

Arsene Wenger Schalkeyi uyardı!

Arsene Wenger, Şampiyonlar Ligi için Terim'in bir numarası daha olduğunu, Schalke'nin endişelenmesi gerektiğini söyledi.


Tecrübeli teknik adam, Galatasaray’ın İstanbul’daki maçı 1-1 beraberlikle tamamlamasını sarı kırmızılılar için kabul edilemez olarak yorumlarken bu skor sebebiyle Schalke’nin az da olsa favori konumda olduğunu belirtti.

“TERİM’İN BİR NUMARASI DAHA VAR!”

Arsene Wenger, Schalke’nin tahmin edilemez bir takım olduğunu ve ligdeki performansı kötü olsa bile Şampiyonlar Ligi’nde bu durumu terse çevirdiklerini dile getirdi. Schalke 04'ün skor avantajını elinde bulundurduğunu söyleyen teknik adam, “Schalke tur öncesi favori gözüküyor ama Fatih Terim’in bir numarası daha olduğunu biliyorum. Bu yüzden endişelenmeliler” ifadelerini kullandı.

“DROGBA’NIN AVRUPA’YA DÖNMESİ HARİKA!”

Drogba’nın Avrupa’ya dönmesi hakkında da görüş paylaşan Wenger, “Drogba’nın Avrupa’ya dönmesi bence harika. Başlangıçta giydiği forma için şaşırdık ama onu yeniden görmek çok güzel. Galatasaray’ın lig şampiyonluğu için Drogba’ya ihtiyacı yok. Daha çok Şampiyonlar Ligi için Galatasaray’a gitti. İkinci maçta onun tecrübesi çok faydalı olacaktır” dedi.

Eurosport

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER