ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 14:59

Arkas Spor, genç voleybolcularıyla gurur duyuyor


Genç Erkekler Voleybol Ligi'nde 2013-2014 sezonunu şampiyon tamamlayan Arkas Spor'un antrenörü Fazıl Demirci, "Altyapı ile A Takım arasında bir bağ kurduk. En büyük amaçlarımızdan bir tanesi A takıma ve Türkiye'ye oyuncu kazandırabilmek" dedi.
Demirci, yaptığı açıklamada, gençlere yaptıkları yatırımın meyvelerini topladıklarını, bunun uzun ve emek isteyen bir süreç olduğunu belirtti. Gençlerin kazandığı her şampiyonluğun kendileri için Şampiyonlar Ligi'nde dörtlü finale kalmak kadar mutluluk verici olduğunu bildiren Demirci, şunları kaydetti:
"Ben hem altyapıyı çalıştırıyorum hem de A takımın yardımcı antrenörüyüm. Altyapı ile A Takım arasında bağ kurduk. En büyük amaçlarımızdan bir tanesi A takıma ve Türkiye'ye oyuncu kazandırabilmek. Altyapıdan yetişen ve hem Arkas Spor A takımında hem de Türk Milli Takımında forma giyen oyuncularımız var. Kulübümüzün felsefesine uygun şekilde Türk voleyboluna genç ve yetenekli oyuncular kazandırıyor olmak tarif edilemez bir gurur. Bu oyuncularımızın her biri ile ayrı ayrı gurur duyuyorum."
Arkas Spor, Gençler Ligi'ni birinci bitirdiği için sezon sonunda A takıma 3 puan ilave edilecek.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER