ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 17:59

Arıboğan: "Üçüncü kez şampiyon olmak istiyoruz"


Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, üst üste üçüncü kez şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Spor Toto Süper Lig fikstür çekimi sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, yeni sezonun herkese hayırlı olmasını diledi. Arıboğan, şöyle konuştu:

"Öncellikle 2013-2014 sezonunun bütün Türkiye'ye, futbol ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Son iki sezonun şampiyon takımı Galatasaray olarak bu sezon üçüncü defa şampiyonluğu hedefliyoruz. Üst üste üçüncü defa kazanmayı hedefliyoruz. İnşallah bunu başarmak için teknik heyetimiz, oyuncularımız sezonun başından sonuna kadar bütün mücadeleyi gösterecekler."

Arıboğan yeni sezon öncesi temennilerini de dile getirirken, "Türk futbolunda her sezon başı iyi niyetlerle, dileklerle başlanır. Ama bu sezon Türk futbolunun sadece sportif rekabetin, futbolun, futbola ait konuların, futbolun tekniğine ait konuların konuşulduğu ve çirkinliklerden, etik dışı davranışlardan uzak, güzel bir sezon olmasını diliyorum. Sonunda ipi göğüsleyen takım biz olursak, çok mutlu olacağımızı belirmek istiyorum." diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER