ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 11:07

Arena'da Drogba şov!

Arenada Drogba şov!

Aslan hafta sonundan önce yıldızına kavuşacak, ortalık ayağa kalkacak. Gelişte görkemli bir karşılama yapılacak ama asıl şov pazar günü Arena'da olacak


Afrika Kupası sonrası kısa bir izin isteyen Drogba İstanbul hazırlığı yapıyor, Sarı-Kırmızılılar artık gün değil saat sayıyor. Galatasaray’da da yıldız golcü için büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Buna göre Sneijder’i karşılama organizasyonuna oranla çok daha özenli bir hazırlık yapılacak.

Fanatik'te yer alan habere göre; Florya’da yaşanan duvarlardan tırmanma, tesislere girme gibi tabloların oluşmaması için güvenlik tedbirleri artırılacak. Drogba hem alanda hem de tesislerde taraftarları selamlayacak, her şey Galatasaray televizyonundan canlı yayınlanacak. Asıl şov ise pazara bırakılacak. Takımlardan önce sahaya Drogba çıkacak. Galatasaray formasıyla tribünleri selamlayacak olan asrın transferinin golleri, geliş görüntüleri stattaki dev ekrandan taraftarlara izletilecek.

Başkan Aysal da geliyor

Sarı-Kırmızılı taraftarların da Drogba için şimdiden çalışma başlattığı, özel beste ve pankartlar hazırladığı öğrenildi. Büyük sürprizlerden biri Ünal Aysal ile ilgili. Normalde iç saha maçlarına gelmeyen Başkan’ın Sneijder’li, Drogba’lı yeni takımını izlemek için Antalya sınavında tribünde olacağı belirtildi.

Gelişte

Sneijder’deki aksaklıklar ortadan kalkacak.

Özellikle Florya’da güvenlik artırılacak.

Drogba taraftarı selamlayıp basına tanıtılacak.

Statta

Maç öncesi Drogba tribünleri dolaşacak.

Dev ekranda yıldızın golleri gösterilecek.

Tribünlerde özel pankartlar hazırlanacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER