ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2014 Cumartesi 22:54

Arda'dan sakatlık müjdesi!

Ardadan sakatlık müjdesi!

Atletico Madrid forması ile İspanya Şampiyonluğu yaşayan Arda Turan, açıklamalarda bulundu.


Barcelona maçının ardından Lig TV'ye telefonla bağlanan milli yıldızımız, ''Futbol tarihinin en değerli şampiyonluklarından birini kazandık. Çok savaştık, çok çabaladık. Bana dua eden, beni dualarıyla destekleyen, her takımdan her renkten Türk taraftarlarına teşekkür ediyorum. Bir çok mesaj geliyor yarın hepsini tek tek cevaplayacağım. Annem ve babam çok heyecanlıydı.'' dedi.

Takım arkadaşı Filipe'nin maçın ardından Türk bayrağı ile şampiyonluk kutlamalarına katılmasını, ''Filipe Luis Türk insanını seviyor, Soma'ya da çok üzüldü, bayrağı kendi aldı.'' şeklinde değerlendirdi.

Sakatlığının ciddi olmadığını söyleyen Arda Turan, ''Finalde şanslar eşit. Durumum belirsiz, inşallah finalde oynarım. Darbeye dayalı bir sakatlık. 2-3 güne toparlarım, oynarım finalde.'' diye konuştu.

TÜRK BAYRAĞI İLE DOLAŞTI

La Liga'nın şampiyonunun belirleneceği son hafta mücadelesinde Barcelona ile Atletico Madrid, Camp Nou'da karşılaştı. Sahadan 1-1 beraberlikle ayrılan Atletico Madrid şampiyon oldu. Arda Turan sahada Türk bayrağı ile dolaştı.

KAYNAK:
Ajanslar
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER