ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 15:26

Arda Turan'dan Hollanda maçı öncesi ağlatan konuşma

Arda Turandan Hollanda maçı öncesi ağlatan konuşma

Hollanda maçı öncesi Arda Turan'ın yaptığı konuşma, takım arkadaşlarına duygusal anlar yaşattı.


Karşılaşma öncesi öğlen yemeği için toplanan milli takım futbolcuları, öncesinde Arda Turan'ın davetiyle toplantı salonunda bir araya geldi. Arda'nın burda yaptığı konuşma tüm takım arkadaşlarını duygulandırarak hep birlikte adeta galibiyet yemini ettiler.

ARDA'DAN AĞLATAN KONUŞMA

Hürriyet'te yer alan habere göre, Arda Turan toplantı başlarken söz aldı ve düşüncelerini takım arkadaşlarıyla paylaştı. Karşılarındaki rakibin hafife alınmayacak derecede zor bir takım olduğunu altını çizden Arda Turan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye bize bu akşam inanıyor. Uzun zamandır ülke olarak böyle başarılara açız. Ülkemize yakışan bir oyunla ve Allah'In izniyle bu karşılaşmayı kazanacağız. Benden büyük abilerime ve kardeşlerime bir kaptan olarak değil, bir Türk evladı olarak söylüyorum, bu maçı kazanacağımıza inanıyorum."

VOLKAN: PRİMLER HAYIR KURUMLARINA GİDECEK

Toplantıda söz alan Volkan Demirel ise arkadaşlarına güvendiğini, Türkiye'nin bu galibiyete ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu maçın galibiyet primini hayır kurumlarına bağışlayacak çok arkadaşı olduğunu bildiğini söyleyen Volkan Demirel, "Galibiyeti ülkemiz için alacağız" dedi.

TERİM ARDA'YA TEŞEKKÜR ETTİ

Dün öğlen saatlerinde bir basın toplantısı düzenleyen Fatih Terim, daha önce de oyuncularının motiveye ihtiyacı olmadığını belirtmişti. Bu toplantıdan haberi olan Terim, özellikle Arda Turan'a teşekkür etti.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER