ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 15:08

Arda Turan ve Volkan takımla konuştu!

Arda Turan ve Volkan takımla konuştu!

Türkiye ile Hollanda arasında oynanacak maça saatler kala önemli gelişmeler yaşanıyor.


Türkiye'nin Hollanda ile oynayacağı kader maçına saatler kala Ay Yıldızlı ekibimizin kampında da hareketli dakikalar yaşanıyor. Karşılaşma öncesi öğlen yemeği için toplanan milli takım futbolcuları, öncesinde Arda Turan'ın davetiyle toplantı salonunda bir araya geldi.

Duygulandıran konuşma

Hollanda maçına sayılı saatler kala Arda Turan ve diğer Ay Yıldızlı futbolcular adeta galibiyet yemini etti. Arda Turan toplantı başlarken söz aldı ve düşüncelerini takım arkadaşlarıyla paylaştı. Karşılarındaki rakibin hafife alınmayacak derecede zor bir takım olduğunu altını çizden Arda Turan sözlerini şöyle sürdürdü. "Türkiye bize bu akşam inanıyor. Uzun zamandır ülke olarak böyle başarılara açız. Ülkemize yakışan bir oyunla ve Allah'In izniyle bu karşılaşmayı kazanacağız. Benden büyük abilerime ve kardeşlerime bir kaptan olarak değil, bir Türk evladı olarak söylüyorum, bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.

Volkan'dan prim mesaj

Bu sözler kampta büyük yankı uyandırdı. Oldukça motive oldukları gözlenen futbolcular, dün akşam da zaman zaman bir araya geldi ve rakip analizini yaptı. Toplantıda söz alan Volkan Demirel ise arkadaşlarına güvendiğini, Türkiye'nin bu galibiyete ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu maçın galibiyet primini hayır kurumlarına bağışlayacak çok arkadaşı olduğunu bildiğini söyleyen Volkan Demirel, galibiyeti ülkemiz için alacağız dedi.

Terim'den oyuncularına tebrik

Dün öğlen saatlerinde bir basın toplantısı düzenleyen Fatih Terim, daha önce de oyuncularının motiveye ihtiyacı olmadığını belirtmişti. Bu toplantıdan haberi olan Terim, özellikle Arda Turan'a teşekkür etti.

FATİH TERİM'İN DUYGULANDIRAN KONUŞMASI

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER