ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 14:22

Antepspor’un genç yeteneği göz kamaştırıyor

Antepsporun genç yeteneği göz kamaştırıyor


 Gaziantepspor’un alt yapısında top koşturan Fetullah Özdemir yeteneği ile göz kamaştırıyor. U17 takımında oynayan genç yetenek attığı gol ve yaptığı asistlerle alt yapı A takıma göz kırpıyor.

Futbola 11 yaşında Gaziantepspor alt yapısında başlayan genç futbolcu, sol ayağını bir raket gibi kullanmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle sol ayağına çok iyi hakim olan genç yetenek. ara pasları ve son vuruşları ile ön plana çıkıyor. Soğukkanlı ve futbol bilgisi ile ön plana çıkan Fetullah Özdemir, gelecek için de umut vaat ediyor.

Gaziantepspor U16 takımında sol açık mevkiinde görev yapmasına rağmen 5 gole imza atan Özdemir, bir önceki sezonda ise 11 defa rakip fileleri havalandırma başarısını göstermişti.

KAFKAS’IN TAKİBİNDE
Gaziantepspor’da görev yaptığı dönemde alt yapı taramasında Fetullah Özdemir’i görme imkânı yakalayan Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fetullah Özdemir’i takip ettiriyor. Gaziantepspor alt yapı koordinatörü ile sürekli temas halinde olan Kafkas, bu oyuncunun gelişimi ile ilgili bilgiler alarak milli takımlara davet etme arzusunda olduğu öğrenildi.

BEŞİKTAŞ VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOE PEŞİNDE

Liverpool alt yapı teknik heyetinin İstanbul’a davet ettiği Fetullah Özdemir’i Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Sarıyer kulüplerinin kadrolarına katmak için yoğun çaba sarf ediyor. Bu kulüplerden teklif alan genç yeteneğin Gaziantep'te devam etme kararı aldığı bildirildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER