ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 13:16

Antalyaspor'un şampiyonluk iddiası yok!

Antalyasporun şampiyonluk iddiası yok!


 Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, şampiyonluk diye bir iddialarının olmadığını, lig ve kupada gidebildikleri yere kadar gitmek istediklerinin söyledi.

İlk yarının flaş takımı Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, takımın ilk yarıdaki performansı, transfer ve sporsorluk konularında açıklamada bulundu. Şuan için şampiyonluk telaffuzu yapmadıklarını ifade eden Akıncıoğlu, ''Biz Süper Lig’de kalıcı olan, kurumsallaşmasını sağlayan sistem içerisinde kalmayı hedefliyoruz. Lig şampiyonluğu ile ilgili bir iddiamız yok. Ancak şu an bulunduğumuz konumdan son derece memnunuz. Hem Süper Lig’de hem de Türkiye Kupası'nda mevcut kadromuzla gidebildiğimiz yere kadar gitmeyi istiyoruz. Bu bir hedef belirlemesi değil. Esas hedefimiz kurumsallaşmış, her türlü yapısal oluşumunu tamamlamış kulüp oluşturmak. Bununla ilgili olarak 5 yıldır devam eden bir çalışmamız var.'' dedi.

TAKVİYE YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ

Şuan için takıma herhangi bir takviye yapma düşüncesinde olmadıklarını dile getiren Akıncıoğlu, ''Mevcut kadromuzdan memnunuz. Ancak izleme ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Altyapı ile ilgili katılımlar olabilir ancak flash bir transfer veya önemli bir ihtiyacımızı kapatacak bir transfer çalışmamız yok. İzlemelerimiz devam ediyor.'' şeklinde konuştu.

GAZPROM İLE SPONSORLUK GÖRÜŞMESİ YAPIYORUZ

Antalya'nın uluslararası açılımı olan bir kent olduğunu kaydeden Akıncoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:
''Dolayısıyla bizimde çalışmalarımız içerisinde uzun vadeli Süper Lig’de kalıcı olan, Avrupa sesini duyuran, reklamını yapan, turizme katkı yapan bir Antalyaspor için çaba gösteriyoruz. Bu doğrultuda hedeflerimiz içerisinde Gazprom gibi uluslar arası gücü olan kurumları sponsorluk işine sokmak istiyoruz. Bunun hem Antalyaspor’un sportif aktivitelerine hem de Antalya'nın turizmine ve uluslar arası açılımına fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu doğrultuda Gazprom ile çalışmalarımız devam ediyor. Sezon sonuna doğru belli bir aşamaya gelmeyi ümit ediyoruz.'' 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER