ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 19:57

Ankaragücü ligde kalmak istiyor

Ankaragücü ligde kalmak istiyor

Sarı-lacivertli futbolcular, ikinci yarı öncesinde tesislerde bir araya geldi. Teknik direktör Kaplan: ”Planlarımızı ligde kalmak üzerine kurduk" dedi.


Geceyi tesislerde geçirecek sarı-lacivertli futbolcular, yarın Antalya’ya hareket edecek ve Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki Arcadia Hotel’de kampa girecek. Başkent ekibi, 13 Ocak Pazar günü Ankara’ya dönecek.

Teknik direktör Mustafa Kaplan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, umutlarını hiçbir zaman kaybetmediklerini vurgulayarak, ”İkinci yarıdaki planlarımızı ligde kalmak üzerine kurduk” dedi.

Transfer yasağını aşmaları durumunda takıma 6-7 futbolcu takviyesi yapacaklarını ifade eden Kaplan, Antalya kampına, davet ettikleri gurbetçi ve yabancı oyuncuların da katılacağını söyledi.

Menajerlerin sürekli Ankaragücülü oyuncularla gizli gizli görüştüğünü belirten Süslü, ”Menajerler, futbolcularımızın kafasını karaştırdı. Ancak futbolcuların, Atilla başkanın haberi olmadan kimsenin bir yere gidemeyeceğini bilmesi lazım” diye konuştu.

Öte yandan, Beşiktaş’a transfer olan Sinan Kurumuş, tesislere gelerek kulüp başkanı, teknik direktör ve takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER