ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 13:45

Anadolu Efes'te gençler yüz güldürdü

Anadolu Efeste gençler yüz güldürdü

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, ”Hacettepe Üniversitesi’ni genç oyuncularımızın iyi performansıyla yendiğimiz için mutluyum” dedi.


Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Beko Basketbol Ligi’nde kendi sahalarında Hacettepe Üniversitesi’ni 91-61 yendikleri maçta genç oyuncuların gösterdiği performanstan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Engin Özerhun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hacettepe Üniversitesi’nin ligde son sırada olmasına rağmen iyi bir ekip olduğunu belirterek, ”Biz bu karşılaşmada, THY Avrupa Ligi ve önümüzde oynayacağımız Spor Toto Türkiye Kupası maçlarından dolayı genç oyuncularımıza şans verdik. Özellikle maçın 3. çeyreğinden itibaren oyuna ağırlığımızı koyduk ve farklı kazandık. Hacettepe Üniversitesi ligin son sırasında olmasına rağmen kaliteli bir ekip. Maçı genç oyuncularımızın iyi performansıyla kazandığımız için mutluyum” şeklinde konuştu.

Genç oyuncuların performansını da değerlendiren Özerhun, ”Zorlu maç trafiğinde gençlerimize ve fazla forma şansı bulamayan oyuncularımıza ihtiyacımız var. Genç oyuncularımızın performansını iyi buldum. Birkan Batuk, Doğuş Balbay, Gökhan Şirin iyi oynadılar. Yoğun tempomuzda bu oyuncuların ortaya koyduğu görüntü hepimizi mutlu etti” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER