ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 14:36

Alper Potuk transfer haberleri için ne dedi?

Alper Potuk transfer haberleri için ne dedi?

Üç büyük takımın gözdesi, Eskişehirspor'un başarılı futbolcusu Alper Potuk, futbolculuğun çocukluk hayali olduğunu belirterek, hakkında çıkan transfer haberlerinin ise kendisini daha da motive


Alper Potuk, " Her zaman futbolcu olmak istedim. Allah'a çok şükür futbolcu oldum. Milli Takım'da da oynayarak şu anda hayalimi yaşıyorum. Hakkımdaki transfer haberleri beni daha da motive ediyor." dedi.

 Trabzonspor, Fenerbahçe'nin ardından şimdi de Galatasaray'dan transfer teklifi alan Eskişehirspor'un genç yeteneği Alper Potuk, kentteki bir lisede öğrencilerle yaptığı söyleşi de çocukluk hayalini, hakkındaki transfer haberleri ve milli takımla ilgili düşüncelerini anlattı.

 Milli Takım ile kulüp takımı arasında değişik farklılıklar olduğunu anlatan genç futbolcu, "Ben Milli Takım'a yavaş yavaş, yeni gidiyorum.  Gerçekten orası bir futbolcunun hayali, orası en üst düzey bir yer.  Milli Takım'da yer almaktan mutluyum." diye konuştu.

 Hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili de konuşan Apter Potuk, bu tür haberlerin kendisine motive ettiğini vurgulayarak, şunları ifade etti:
 "Transfer noktasında geçen sene sıkıntılı bir dönem yaşamıştım. Ondan etkilenmiştim. Ama aslında her yerde yazılıyor, çiziliyor. Tabi bundan gurur duyuyorum. Bizi artık bu tür transfer haberleri kötü etkilemiyor. Aksine daha çok motive ediyor."

 Futbolu çok sevdiğini ve futbolun çocukluğundan bu yana hayali olduğunu kaydeden yıldız futbolcu, " Benim küçüklüğümden beri hayalim hep futbolcu olmaktı. Futbolculuktan para kazanmaktı. Diğer işleri hiç bir zaman meslek edinmek istemedim. Ben her zaman futbolcu olmak istedim. Allah'a çok şükür futbolcu oldum. Çok mutluyum ve çocukluk hayalimi yaşıyorum." şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER