ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 18:39

Alper Potuk: Ne kadar iyi bir tercih yaptığımı görüyorum

Alper Potuk: Ne kadar iyi bir tercih yaptığımı görüyorum

Ezeli rakipler Galatasaray ile Fenerbahçe'yi kapıştıran ardından Sarı Lacivertli kulübe imza atan Alper Potuk ilk açıklamasını yaptı. Genç oyuncu Galatasaraylıları kızdıracak açıklamalar yaparken,


Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Alper Potuk, sarı lacivertli takımda olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Fenerbahçe'ye gelerek ne kadar iyi bir tercih yaptığımı görüyorum" dedi.
FB TV'ye açıklamalarda bulanan Alper Potuk, öncelikli olarak takım arkadaşları tarafından nasıl karşılandığını şu ifadelerle anlattı:
"Burada takım arkadaşlarım tarafından inanılmaz, güzel bir şekilde karşılandım. Zaten çoğuyla da milli takımdan tanışmışlığımız da vardı. Tanışmadığım ve yabancı oyuncularla da, çok çabuk sürede kaynaştık. Her şey çok güzel gidiyor."

"TERCİHİM FENERBAHÇE OLDU"
Transfer sürecine de değinen genç oyuncu, "Transfer dönemimde bir tercih yapmam gerekiyordu ve bu tercihimi Fenerbahçe'den yana kullandım. Gerçekten burada bulunduğum süre içerisinde ne kadar iyi bir tercih yaptığımı görüyorum. İnşallah da her şey aynı ve iyi bir şekilde devam eder. Şu anda adaptasyon sürecini aşmaya çalışıyoruz. Birbirimizi tanıma sürecindeyiz" diye konuştu.

"DAHA YORUCU ANTRENMANLAR BİZİ BEKLİYOR"
Antrenmanların eğlenceli, bir o kadar da yorucu geçtiğine değinen Alper Potuk, "Dışarıdan izleyenler de ne kadar eğlenceli, ne kadar keyifli antrenmanlar yaptığımızı görebiliyor. Tabii ki yorucu antrenmanlar oluyor. İlerleyen günlerde daha yorucu antrenmanlar bizi bekliyor. Sezon başı antrenmanlar çok ağır oluyor. Bu zor ve yorucu antrenmanların üstesinden gelip, sezonu rahat geçirmeliyiz. Tüm takım olarak en iyi şekilde çalışıp, sonucunu sezon sonunda almak istiyoruz" dedi.

"İKİMİZ İÇİN DE, FENERBAHÇE CAMİASI İÇİN DE HAYIRLI OLUR"
Ersun Yanal ile yaklaşık 1.5 yıl beraber çalıştıklarını ifade eden Potuk, Fenerbahçe'ye transferleri içinse, "İnşallah ikimiz için de, Fenerbahçe camiası için de hayırlı olur" diyerek sözlerini tamamladı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER