ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 15:48

Alp: 6 hakemli sisteme hazırız

Alp: 6 hakemli sisteme hazırız

MHK Başkanı Zekeriya Alp, "Hem Merkez Hakem Kurulu hem de hakemlerimiz, başlayacak lig öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı ve 6 hakemli sisteme hazırız" dedi.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu  (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, yeni sezonda 6 hakemli sisteme hazır olduklarını  açıkladı. 
 
Alp, Spor Toto Süper Lig'de görev yapacak hakemlere yönelik Radisson  Blu Conference & Airport Hotel'de düzenlenen seminerin ardından yaptığı  açıklamada, İlave Yardımcı Hakemlik Sistemi için hazırlıkların tamamlandığını  bildirdi. 
 
MHK Başkanı, TFF'nin internet sitesinde yer alan açıklamasında şunları  kaydetti: 
 
 "İlave Yardımcı Hakemlik Sistemi'nin hazırlıklarına mayıs ayında  gerçekleştirdiğimiz tanıtım ve bir günlük seminerle başladık. Temmuz ayında  düzenlediğimiz 4 günlük MHK Yaz Semineri'nde hakemlerimize, teorik ve saha  uygulamalı eğitimler verdik, sistemin pekiştirilmesini sağladık. Spor Toto Süper  Lig'de görev alacak 54 hakemimizin katıldığı iki günlük seminer de bugün sona  erdi. Hem Merkez Hakem Kurulu hem de hakemlerimiz, başlayacak lig öncesi tüm  hazırlıklarını tamamladı ve 6 hakemli sisteme hazırız." 
 
  
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER