ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 11:22

Almeida: "Fernandes ve ben..."

Almeida: "Fernandes ve ben..."

Almeida'dan Beşiktaş yönetimine mesaj, ben burada son derece memnunum, önümüzdeki yıl sözleşmeme bitiyor benimle devam etmek isterse oturur anlaşırız.


Mehmet Çiftçi / Skorer Özel

Beşiktaş'ın Portekizli golcüsü Almeida geleceği ile ilgili Portekizde yayınlanan TVI televizyonuna çarpıcı açıklamalar yaptı. Almeida, Beşiktaş ile sözleşme imzaladığınıda bunu sonuna kadar tutacağı sözü verdiğini hatırlatarak önümde bir yıllık daha anlaşmam var ondan sonra neler olur bilememe ancak benim Beşiktaş'ta mutlu olduğumu herkesin bilmesini isterim" dedi.

Beşiktaş'ın da kendisinden mutlu olduğunu bildiğini söyleyen Almeida önümüzdeki günlerde Siyah-beyazlı kulübün kendisi ile devam etme kararı alması halinde bunda sorun çıkarmayacağını ifade etti. Almeida hem kendi hem de Fernandes hakkında sürekli başka takıma transfer olacak söylentileri çıktığına dikkat çekerek bunlara inanılmamasını çünkü hem kendisinin hem de Fernandes'in sözleşmesinin şartlarına uyarak takımda kalacağını belirtti.

Portekizli yıldız bu sezon tam formundayken talihsiz üç sakatlık geçirdiğine de işarek ederek takımına yardımcı olmaya çalıştığı bir dönemde bu sakatlıkların futbol oynamasına engel olmasına son derece üzüldüğünü vurguladı. Almeida, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde rakibi olan Benfica'nın bu sezon Portekiz Ligi'nde çok güçlü olduğuna da dikkat çekerek namağlup yollarına devam ediyorlar, Porto gibi bir takımın üzerinde olmak çok önemli sanırım ligide onlar kazanacak dedi. Portekizli oyuncu TVI verdiği röportajda milli takımda daha fazla yer almak istediğini hatırlatarak bunun hocanın kararı olduğunu ancak kendisine görev verilmesi halinde de ülkesine hizmet etmekten büyük gurur duyacağını söyledi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER