ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 13:45

Ali Turan: Avantajımız takım ruhu

Ali Turan: Avantajımız takım ruhu

Torku Konyasporlu futbolcu, "Rakiplerimize göre en önemli avantajlarımızdan biri, birlikteliğimiz ve takım ruhunu gerçek anlamda yaşamamız" dedi.


Torku Konyaspor'un deneyimli defans oyuncusu Ali Turan,  rakiplere göre en önemli avantajlarının, birliktelik ve takım ruhunu gerçek  anlamda yaşamak olduğunu belirtti. Turan, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada,  Slovenya'da çok güzel bir ortamda sezona hazırlandıklarını belirtti. 
 
Geçen sezon olduğu gibi birliktelik ve takım ruhunun kendilerini çok  iyi yerlere getireceğine inandığını ifade eden Turan, bazı eksikliklerin olduğunu  ancak bunları sezonun ilk maçına kadar gidereceklerini bildirdi. Torku Konyaspor ile ilgili kamuoyunda "başarılı olamayacak"  düşüncesinin hakim oldugunun altını çizen Turan, şunları kaydetti: "Bu düşünce geçen sezon da vardı. Ama biz Süper Lig'e çıkarak bu  şekilde düşünenlere en güzel cevabı verdik. Takımda arkadaş ortamı çok güzel.  Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın uyum sorunu yaşamaması adına elimizden  gelen gayreti gösteriyoruz. Rakiplerimize göre en önemli avantajlarımızdan biri,  birlikteliğimiz ve takım ruhunu gerçek anlamda yaşamamız. İnanıyorum ki bunlar  bizi çok iyi yerlere getirecek. Öncelikle kendimize inanıyoruz. Başarılı bir  sezon geçirmek tek düşüncemiz." 
 
Turan, futbolcular için sezon başında takımla birlikte çalışmanın çok  önemli olduğunu vurguladı. Geçtiğimiz sezon yeşil-beyazlı ekibe geç katıldığına  dikkati çeken Ali Turan, "Takımla birlikte sezon başı kampı geçirmemiştim. Bunun  sıkıntılarını sezon içinde yaşadım. Bu sezon gerçekten yoğun bir çalışma dönemi  yaşıyoruz. Her şey başarılı olmak için. Takım olarak bunu çok istiyoruz"  ifadelerini kullandı. 
 
  
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER