ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Temmuz 2013 Pazartesi 15:08

Alex'e jübileye Fenerbahçe'den yalanlama geldi

Alexe jübileye Fenerbahçeden yalanlama geldi

Fenerbahçe Spor Kulübü, eski kaptanı Alex De Souza'ya ilgili basında çıkan haberlerle ilgili resmi siteden açıklama yayımladı.


Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'ndaki Tesisleri'ne önceki gün helikopterle inen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ziyaret sırasında Başkan Aziz Yıldırım'la "Alex'e jübile" konusunu konuştuğu iddia edilmişti.

Konu ile ilgili Fenerbahçe Spor Kulübü açıklama yaptı. 

Sarı - lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün bazı gazetelerde, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Televizyon Programcısı Acun Ilıcalı'nın, eski futbolcumuz Alex de Souza için jübile yapılması yönünde bir takım görüşmeler yapıldığı iddia edilmektedir.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Acun Ilıcalı arasında bu yönde herhangi bir görüşme olmadığını; bu ve benzeri içerikteki asılsız haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine sunarız." 

 Ilıcalı'nın Brezilya'da ziyaret ettiği Alex'e, Fenerahçe'de jübile yapmak isteyip istemediğini sorduğu, Alex'in bu konuda sessiz kaldığı, ancak böyle bir teklife hayır demeyeceği ifade edilmişti.  Ilıcalı, Alex'in sessizliğine rağmen, önceki gün bu konuyu Başkan Aziz Yıldırım'a açmıştı.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER