ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 16:32

Albayrak şampiyonluk kutlamasına neden gitmedi?

Albayrak şampiyonluk kutlamasına neden gitmedi?

Abdurrahim Albayrak'ın şampiyonluk kutlamalarına katılmamasının ardındanki gerçeği açıklıyoruz.


Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan ettiği Sivas maçının ardından Abdurrahim Albayrak'ın sitemkâr ve adeta ayrılık kokan açıklamalarından sonra, "İstafa mı ediyor?" sorusu sorulmaya başlandı. Kafaları karıştıran nokta ise aynı gece Reina'daki eğlence idi.

Yöneticilerin bir çoğunun ise bundan haberi yoktu! Ancak gecede en dikkat çeken nokta bütün sezon takımla beraber olan Abdurrahim Albayrak'ın mekanda olmayışıydı. Başkan Ünal Aysal, 2. Başkan Ali Dürüst, yöneticiler Celal Gürcan, Emir Sarıgül, Sedat Doğan ve Ali Gürsoy ise şampiyonluk eğlencesinde yer almışlardı.

Teknik Direktör Fatih Terim ise ailesiyle beraber katılmıştı bu eğlenceye. Ne var ki Albayrak neden bulunmuyordu? Yoksa gerçekten de Başkan Ünal Aysal ile Schalke maçındaki pitbull sevinci sonrası açılmış ve bir tavır olarak mı burada bulunmuyordu? Evet Albayrak'ın ifade ettiği gibi Başkan'ın önüne giden o resim sonrası keyfi kaçtı. Ancak takımın şampiyonluk organizasyonuna katılmamasının bununla ilgisi yok.
İşte skorer.com herkesin merak ettiği ayrıntıyı açıklıyor. Albayrak o gece hastaydı. Hastaydı ama kimseye belli etmek istemedi. Şampiyonluk maçı değil de sıradan bir maç olsa yine sağlığını düşünmez tribünde olurdu. Ancak eğlence için o kadar gücü yoktu!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER