ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 12:17

Akhisar Belediyespor forma reklamı için anlaştı!

Akhisar Belediyespor forma reklamı için anlaştı!

Akhisar Belediyespor, forma göğüs reklamında görüşmeler yaptığı iki Akhisarlı firma ile de anlaşma sağlandığı bildirildi.


Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, forma göğüs reklamında görüşmeler yaptığı iki Akhisarlı firma ile de anlaşma sağlandığı bildirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Uzun süredir görüşmelerimizi sürdürdüğümüz forma göğüs reklamı için anlaşma zemini sağlandı. Kulübümüzün menfaatleri ve şehrimizin tanıtımı açısından da büyük mutluluk da sonuçlanan göğüs reklamında iki Akhisarlı firmamız Köfteci Ramiz ve Keskinoğlu firmaları ile anlaşma sağladık ve kısa sürede de imzaları atacağız. Yapılan anlaşma neticesinde takımımızın iç sahada yaptığı müsabakalarda önde göğüs kısmında Keskinoğlu firması ve sırtta Köfteci Ramiz firmasının reklamları yer alacaktır. Deplasmanda yaptığımız karşılaşmalarda ise önde göğüs kısmında Köfteci Ramiz ve sırt kısmında ise Keskinoğlu firmasının reklamı yer alacaktır. Her iki firmamız ve kulübümüz için hayırlı olsun” dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER