ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 18:21

AK Parti’den Ünyespor’a ziyaret

AK Partiden Ünyespora ziyaret


 AK Parti Ünye İlçe Başkanı Av. Ahmet Çamyar ve yönetim kurulu üyeleri, Ünyespor’a teknik direktör olarak atanan Mustafa Serin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ünyespor Teknik Direktör’ü Mustafa Serin, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Maç öncesi bize moral verdiniz ayağınıza sağlık. İnşallah bu gelişiniz uğurlu olur.” dedi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Av. Ahmet Çamyar, "Spor tüm milletin belki de sağlıklı nesiller yetiştirmesi noktasında vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Onun için biz de bunun bilinci içinde spora ciddi şekilde yatırımlar gerçekleştirdik.” dedi.

Yatırımları açıklayan ve Ünyespor’a yarınki maçta başarılar dileyen Çamyar, “Bunlardan bir tanesi şuan içinde bulunduğumuz stadımız. Karşı tarafta ise spor salonumuz var. Son dönemde Cevizdere havzamızda yapımına başlanan 2 tane futbol sahamız var. Bunlar spora yaptığımız ciddi yatırımlardır." diyerek, şunları söyledi:

"Arzumuz bu tesislerin içinde yetişecek kaliteli sporcuların Ünye’mizi ve ülkemizi iyi noktalarda temsil edebilmesi. Ünye’mizin temsili ve tanıtımı noktasında çok önemli işler gören Ünyespor’umuzu ziyaret ettik. Hem Ünyespor’umuz hem de Orduspor’umuz kritik noktadalar. Yarın oynanacak maç son derece önem arz ediyor. İnşallah yarın oynanacak maç galibiyetle sonuçlanır. Şimdiden başarılar diliyoruz.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER