ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 01:08

Aile boyu mutluluk!

Aile boyu mutluluk!

Bruma'nın abisi Bagna, kardeşinin sarı kırmızılı takımda oynayacak kaliteye sahip olduğuna inandıklarını belirterek, "Galatasaray'a gitmesine tüm aile çok sevindi" dedi.


Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Galatasaray'ın son transfer bombası Bruma, sarı kırmızılı takımın taraftarlarını sevindirdi. Ancak bu transfere tek sevinen onlar olmadı. Portekiz basınında yer alan haberlere göre 19 yaşındaki futbolcunun ailesi de Bruma'nın Galatasaray'a transfer olmasından büyük bir memnuniyet duydular.
Genç yıldızın abisi Ratcha Na Bagna, "Kardeşim sonunda yapmak istediği şeyi gerçekleştirebildi. Annem başta olmak üzere ailenin tamamı kendisinin aldığı bu karardan dolayı çok mutlular. Burdaki sorunlardan uzaklaşarak orada kalitesini gösterecektir" dedi.
Bagna şöyle devam etti: "Galatasaray önemli bir takım. Orada oynayacak kaliteye sahip olduğunu düşünüyoruz. Her şeyden önce mütevazılığını koruması, sorumluluklarını bilmesi ve hocasına hep saygı göstermesi gerekir. Bunları Portekiz'den ayrılmadan önce yaptığımız konuşmada kardeşime bizzat ilettim. Başarılı olacağına inancımız tam" diye konuştu. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER