ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 23:03

Ahmet Çakar’dan şok açıklamalar

Ahmet Çakardan şok açıklamalar

Ahmet Çakar, Gaziantepspor-Galatasaray maçının hakeminden de ev sahibi takımın kalecisi Karcemarskas’tan da rahatsız olduğunu ifade etti.


Hakem yorumcusu Ahmet Çakar, Gaziantepspor-Galatasaray maçının hakeminden de ev sahibi takımın kalecisi Karcemarskas’tan da rahatsız olduğunu ifade ederek, “Bir kaleci yan topa çıkınca elini tam kaldırıp topa vurması lazım ama o sadece elini uzatıyor. Galatasaray gol attığı anda hakem sağ ayağı ile ne yapıyor?” dedi.

Twitter hesabından açıklamalar yapan eski FIFA kokartlı hakem Ahmet Çakar, Gaziantepspor-Galatasaray maçının kendisini “rahatsız” ettiğini söyledi. İşte o şok açıklamalar:

"Rahatsızım, kaleciden de hakemden de rahatsızım. Yahu bir kaleci yan topa çıkınca elini tam kaldırıp topa vurması lazım ama o sadece elini uzatıyor. Şimdi maça bakın Galatasaray gol attığı anda hakem sağ ayağı ile ne yapıyor? Niye yapıyor, şimdiye dek böyle bir şey gördünüz mü? Hakemin sağ bacağının hesabını MHK Başkanı Zekeriya Alp nasıl verecek? Bazen bir bacak çok şeyi anlatır. Bazen bir bacak bin tapeye bedeldir"
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER