ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2014 Perşembe 17:00

Galatasaraylı eski yönetici Ali Dürüst'ten Ünal Aysal’a çağrı

Ağır toplardan Aysala çağrı

Galatasaray’da 18-25 Ekim tarihlerinde yapılacak olan seçimli genel kurul öncesi sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimleri bir araya geldi.


Galatasaraylı eski yönetici Ali Dürüst, Ünal Aysal’ın başkanlığa devam etmesi yönünde hemfikir olduklarını, Faruk Süren’in sarı-kırmızılı takımın başkanlığına aday olmasının söz konusu olmadığını söyledi.

Galatasaray’da 18-25 Ekim tarihlerinde yapılacak olan seçimli genel kurul öncesi sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimleri bir araya geldi. Eski başkanlardan Faruk Süren, eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst ve Fatih Altaylı, bugün öğle saatlerinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Ali Dürüst, düzenledikleri toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Yaşanan durumları izliyoruz. Sayın başkan yeniden aday olmayacağını açıkladı. Biz devam etmesi konusunda hemfikiriz ama onun kendi takdiridir. Bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Faruk Süren’in aday olması gibi bir durum söz konusu değil" dedi.

Dürüst, basın mensuplarının siz aday olacak mısınız şeklindeki sorularına ise, "Bu dönem içerisinde öyle bir şey gerçekçi olmaz. Sağlıklı da olmaz. Benim şahsi tercihim başkanın devam edip, uygun bir zamanda bu durumu seçime taşıması. Ama onun tercihi bu yönde. Artık sürece bakacağız. Çıkan adaylar hayırlı olsun diyeceğiz" diye konuştu.

Eski başkanlardan Alp Yalman’ın adaylığını da değerlendiren Ali Dürüst, "Sayın başkan Galatasaray’a hizmet etmiş mesuliyetli bir başkandır. İnşallah hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER