ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 16:30

Adıyamanspor yeni hocasıyla başladı

Adıyamanspor yeni hocasıyla başladı


Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Adıyamanspor’da, Sinan Ünal’dan boşalan teknik direktörlük görevine Mehmet Gönülaçar getirildi ve Adıyamanspor ikinci yarı hazırlıklarına yeni hocası ile başladı.

Bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, Alanya’da ikinci yarıya hazırlanan Adıyamanspor’da yeni teknik heyet ilk çalışmasını yaptı. Mehmet Gönülaçar nezaretinde çalışmalarına başlayan Adıyamanspor’da transfer çalışmaları da aralıksız sürdürülüyor.

Yeniden Adıyamanspor’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Adıyamanspor’un Teknik Direktörü Mehmet Gönülaçar, “Adıyamanspor’un puan cetvelindeki yeri ve içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumu yakından bilen birisi olarak teknik ekibimizle birlikte transfer ve kamp çalışmalarımıza başladık." diyerek şunları söyledi:

"İnşallah takıma yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte ikinci yarıda taraftarımız çok daha iyi bir Adıyamanspor izleyecekler. Bunun için on iki günlük kampı en iyi şekilde değerlendirmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte en az 3 veya 4 hazırlık maçı oynayıp kampımızı en iyi şekilde tamamlamayı düşünüyoruz.

Bu vesileyle bizleri bu göreve layık gören başkan Hüseyin Koç ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Teknik heyetimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yaparak Adıyamanspor’u hak ettiği yere taşımak için mücadele edeceğiz.”

Yeni transferlerin yanı sıra teknik heyet noktasında da bir değişikliğe gittiklerini ifade eden Adıyamanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç ise yaptığı açıklamada, “Yönetim kurulunda yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde kulübümüzün menfaati doğrultusunda teknik direktörümüz Sinan Ünal ile görüşerek yollarımızı ayırdık. Hocamıza ve yardımcı hocamıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum." diyerek şunları söyledi:

"Bu vesileyle takımın başına geçen yeni teknik direktörümüz Mehmet Gönülaçar ve ekibine başarılar diliyorum. İnşallah onların katkısı ve futbolcularımızın da mücadelesiyle inşallah takımımız Adıyamanspor ikinci yarıda özlediğimiz galibiyetleri alıp puan sıralamasında üst sıralara yükselecektir. Biz teknik ekibimize de oyuncularımıza da güveniyoruz. Burada taraftarımıza da bir çağrı yapmak isterim. Takımlarına sahip çıksınlar ve desteklesinler. Çünkü onların desteğine büyük ihtiyacımız var.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER