ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2012 Çarşamba 16:37

Adıyamanlı Eskrimciler Milli Takım'a davet edildi

Adıyamanlı Eskrimciler Milli Takıma davet edildi

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı'nın 2012 faaliyet programında yer alan yapılacağı ülke ve tarihleri belirtilen “Uluslar arası Eskrim yarışmaları” Almanya’nın Bonn şehrinde oynanacak.


Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı'nın 2012 faaliyet programında yer alan yapılacağı ülke ve tarihleri belirtilen “Uluslar arası Eskrim yarışmaları” Almanya’nın Bonn şehrinde yapılacak.

Türkiye Eskrim Federasyonu'nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve 10 – 11 Kasım 2012 tarihinde Almanya’nın Bonn ve Haidenheim şehirlerinde yapılacak olan “Avrupa Yıldızlar Circiut Eskrim Turnuvaları”na Adıyaman'dan milli sporcularda katılacak.

Müsabakalara 1 antrenör ve 4 sporcu olmak üzere toplamda 5 kişi ile katılım sağlanacak. Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, şunları söyledi:

“Eskrim branşındaki etkinliğimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir. Federasyon tarafından milli takıma çağırılan sporcularımızın ve antrenörlerimizin başarıları devam etmektedir. Bu müsabakalarda da ülkemize ve ilimize yeni bir gurur yaşatacaklarına olan inancım tamdır.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER