ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 17:07

Adanaspor'un yabancıları 'göze' girdi


PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor'un iki yeni yabancısı Tiago ve Fabiano kısa sürede gösterdikleri performans ile teknik heyetin gözüne girmeyi başardı.

Geçtiğimiz sezonlarda Altay ve Karşıyaka forması ile futbolseverlerin yakından tanıdığı Tiago Bezerra, sahaya çıkmak için sabırsızlandığını söyledi. Sorumluluk almaya hazır olduğunu belirten Bezarra, "Futbol oynamak için sabırsızlanıyorum. Bir an önce büyük taraftarın huzuruna çıkmak istiyorum. Kulüp hakkında çok önemli bilgiler edindim. Adanaspor geçmişi başarılar ile dolu ve her zaman başarıya oynamış bir takım. Sorumluluk olacak hatta ve baskıda olacak ama ben elinden geleni yapacağım." dedi.

Brezilyalı Fabiano Oliveria ise lige iyi başlamak için kampı iyi geçirmek gerektiğini söyledi. Türkiye'de daha önce bulunmanın bir avantaj olduğunu belirten Fabiano, "Daha önümüzde çok zaman var. Havanın sıcak olması bizim için avantaj olabilir. Benim için Adanaspor kendimi yeniden ispatlamak adına büyük bir fırsat. Bu fırsatı çok iyi kullanacağım. Her futbolcunun oyun sitili ayrıdır. Sahaya çıktığımda elimden geleni yaparak çok gol atacağımı düşünüyorum. Genç bir takımız. Geldiğimden bu yana arkadaşlığın çok iyi olduğunu gördüm. Bu arkadaşlığın sezon sonuna kadar süreceği düşüncesindeyim." şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER