ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2012 Çarşamba 20:20

Adanaspor seriyi sürdürmek istiyor

Adanaspor seriyi sürdürmek istiyor


PTT 1. Lig’de hafta sonu Karşıyaka ile oynayacak Adanaspor, bu maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Öğleden sonra Osman Yereşen Tesislerinde çalışan takımda sakatlığı bulunan Tolgahan bir süre takımdan ayrı düz koşu yaptıktan sonra antrenmanın diğer bölümünde takıma katıldı. Teknik Direktör Levent Eriş, taktik çift kale maçın bir bölümünde oyuncularının tamamını yanına çağırdı ve mini bir toplantı yaptı. Zorlu maç öncesi birçok varyasyonu deneyen Eriş, bazı pozisyonlarda sürekli maçı durdurarak oyuncularını uyardı.

Çift kalenin sonlarına doğru golcü futbolcu Mbilla çalışmayı yarım bıraktı. Sağlık ekibi tarafından kontrol edilen siyahi oyuncu, antrenmanı tamamlamazken tedavisine hemen başlandı. Oyuncunun son durumunun yarın belli olacağı açıklandı.

Antrenman sonunda Mado Pastaneleri sahibi Hadi Akkaleli futbolculara ve teknik heyete tatlı ikramında bulundu. Futbol Şube Sorumlusu Hamza Akgül, desteklerinde dolayı teşekkür ettiği Akkaleli’ye forma hediye etti.

Adanaspor’un son haftalarda aldığı sonuçların önemine dikkat çeken Hadi Akkaleli, “Adanaspor da bu şehrin takımıdır. Son haftalarda alınan güzel sonuçlarda dolayı tebrik etmek istedik. İnşallah bu istikrar kalan iki haftada devam eder.’’dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER