ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 12:18

Adana’da milli maç heyecanı


 Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, 12 Haziran Çarşamba günü Türkiye ile Norveç arasındaki 2014 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Müsabakası’nın Adana’da yapılacağını kaydetti.

Kentin tesis ve kadrolarıyla uluslararası müsabakalara hazır olduğunu söyleyen Hadi, tüm federasyonlarla ilişkilerin üst düzeyde olduğunu, Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüpoğlu’nun desteğiyle 4-12 Haziran tarihleri arasında A Erkek Milli Takımı hazırlık kampının da Adana’da yapılacağını kaydetti.

Türkiye’de 40 metre uzunluğunda, 20 metre eninde olimpik ölçülerde spor salonun çok yetersiz olduğunu, Adana’da Yüreğir Serinevler Spor Tesisleri’nin olimpik ölçüde olduğunu belirten Hadi, Akdeniz Oyunları’nda hentbol branşının da bu salonda yapılacağını bildirdi. Hadi, ‘’Milli takım hazırlıkları ve müsabaka için salonu şimdiden hazır duruma getirdik.’’ dedi.

Hentbol Federasyonu İl Temsilcisi Metin Muhacir de gelen konuk ekiplerle yakından ilgileneceklerin, konuk ülkelerin Adana’dan iyi izlenimlerle ayrılmalarını sağlayacaklarını aktardı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER