ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 17:33

Adana Demirspor, Uğur ile devam edecek


Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen, bir yayın organında yer alan, yeni bir teknik direktörle görüşüldüğü, Mustafa Uğur ile yolların ayrılacağı yolundaki haberin doğru olmadığını açıkladı.

Mustafa Uğur ile anlaşırken, kendisinden takımı kümede bırakmasını istediklerini ifade eden Ramazan Çimen, “Mustafa Hocamız ise hedefin Adana Demirspor’u ilk 2 ya da ilk 6’dan Play-Off’a kalarak şampiyon yapmak olduğunu belirtmişti. Şu anda hocamızın belirlediği hedefe çok yakınız. Hocamız ile anlaşmadan önce, takımımızın haleti ruhiyesini hatırlayalım. Mustafa Uğur Hocamız ile çok iyi bir çıkış yakaladık. Şu anda Türkiye gündemine oturmuş bir takımı oluşturan teknik direktör ve ekibine sahibiz.” dedi.

Adana Demirspor Kulübü’nde artık istikrar döneminin başladığını, bu yoldan da geri adım atmayacaklarını belirten Çimen, “Bu haber, ortaya atılan nifak tohumlarıdır. Adana Demirspor’un önünü kesmeye çalışıyorlar. Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bu tür asparagas haberlere müsaade etmeyeceğiz. Teknik ekibimizin de oyuncularımızın da durumundan memnunuz. Büyük Adana Demirspor camiamızın da hem teknik heyete, hem de futbolcularımıza güvenip inandığını biliyoruz.” İfadelerini kullandı.

MAVİ-LACİVERTLİLER SON ÇALIŞMASINI YAPTI

Bu arada yarın saat 14.00’de 1461 Trabzon ile karşılaşacak olan Adana Demirspor, karşılaşmanın son çalışmasını Trabzonspor Tesisleri’nde yaptı. Mavi - lacivertiler kamp yaptığı Saylamlar Otel’de maç saatini beklemeye başladı.

Mavi-lacivertli takımın önemli isimlerinden Özgür Öcal ise Trabzon’da yapılan ter idmanında sakatlanarak antrenmanı yarıda bıraktı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER