ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 17:13

Adana Demirspor, Şener ve Rıdvan'la yeniden anlaştı

Adana Demirspor, Şener ve Rıdvanla yeniden anlaştı


PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, iç transferde kaleci Şener Özcan ve Rıdvan Koçak ile yeniden anlaştı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Adana Demirspor, Şener ile 1, Rıdvan ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. Basın Sözcüsü Yüksel Yavuz ile birlikte basın toplantısı düzenleyen 2. Başkan Mehmet Gökoğlu, “Kalecimiz Şener ile sözleşmemiz bir yıl daha vardı. Ancak biz şimdiden bir yıl daha uzattık. Yani Şener 2 yıl daha bizimle olacak. Sözleşmesi sona eren Rıdvan’la da 2 yıllık anlaşma sağladık.” dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 2. Başkan Gökoğlu, “Yücel İldiz ile Başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulu olarak yaklaşık 2 saatlik bir görüşme yaptık. Olumlu geçen toplantının ardından her iki taraf da 2 günlük bir düşünme süresi istedi. Önümüzdeki günlerde Yücel İldiz ile yine oturup görüşeceğiz. Süper Lig’e çıkma adına kenetlendik. Başarıyı getirmek için çok büyük mücadeleler vereceğiz.” şeklinde konuştu.

Demirspor taraftarına çok alıştığını belirten kaleci Şener, “Sözleşmem bir yıl daha devam ediyordu. Ancak yönetim kurulumuz ile oturup görüştük. Şimdiden bir yıl daha anlaşma imzaladık. Beni benimseyen Adana halkı ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Burası benim yuvam.” diye konuştu. Mavi-lacivertli kulüple olan sözleşmesini 2 yıl daha uzatan Rıdvan Koçak ise geçen yıl kaçırdıkları Süper Lige bu yıl kavuşmak istediklerini söyledi.
CİHANKAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER