ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 23:16

Adalı'dan iddialı açıklamalar

Adalıdan iddialı açıklamalar

Beşiktaş Kulübü başkan adaylarından Serdal Adalı, genel kurul üyelerine programını açıkladı.


Mariott Otel Asya'da düzenlenen gecede eşi Eren Adalı ile birlikte kürsüye çıkan Serdal Adalı, yönetim kurulu aday listesinde yer alan isimlerden Murat Aksu, Vural Ak, Nafi Güral, Murat Akdoğan, Merdan Araz, Adem Yılmaz ve Doğan Küçükemre'yi de özel hazırlanan podyuma davet etti. Genel kurul üyelerine hitap eden Adalı, "Bu akşam buraya Beşiktaş için yapacaklarımızı anlatmaya geldim. Ancak hepinizin bildiği gibi sıcak gelişmeler oldu. Daha önce de söylediğim gibi benim ve Beşiktaşımızın uzaktan yakından bu süreçle hiçbir ilgisi yoktur. Bu durum beni, ekibimi ve Beşiktaş camiasını asla yıldırmayacaktır. Beşiktaş camiası üzerine oynanan oyunlardan biridir. Beşiktaşlıya yakışan dönüp kaçmak değil, dik durup mücadele etmektir. Bu zihniyete gereken cevabı vermek siz kongre üyelerimiz ile topyekün camiamıza düşüyor. Göstereceğimiz birlik, Beşiktaşlılık ruhu gereğidir. Sen, ben yok. Sadece Beşiktaş var" diye konuştu.

Futbol takımını güçlendirme vaadinde bulunan Adalı, "Beşiktaş bu sezona şampiyonluk iddiasıyla başlayacak. Mevcut kadroya önemli oyuncular katıp, zirveye oynayacağız. Seçimi kazanırsak, sonrasında alacağımız isimleri sizlerle paylaşacağım. Tüm Beşiktaşlıları mutlu edecek başarılara imza atacak, yıldız futbolcular alacağız" dedi.

Serdal Adalı, basketbolda da iddialı bir kadro kurma hedeflerinin bulunduğunu vurgulayarak, "Basketbolda da hedefimiz sürekli başarı ve şampiyonluklardır. Anlaştığımız iki büyük sponsorun desteğiyle önemli bir kadro kuracağız. THY Avrupa Ligi'nde oynayıp, kupayı müzemize getirmek en önemli hedefimiz. Amacımız Beşiktaş'ı her branşta güçlendirmektir. Branş kapatarak değil, her branşta şampiyonluk hedefiyle yola çıkacağız" şeklinde konuştu.

Mali ve idari planlarını aktarıp, yeni tesis projelerini duyuran Adalı, daha sonra aday yöneticileri ile birlikte medya mensuplarına poz verdi.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER