ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2014 Cumartesi 20:12

A Milli Futbol Takımı yarın toplanıyor

A Milli Futbol Takımı yarın toplanıyor

A Milli Futbol Takımı'nın 18 Mayıs-3 Haziran tarihlerinde Avrupa ve ABD'de gerçekleştireceği yaz kampına katılacak aday kadrosu yarın İstanbul'da toplanmaya başlayacak.


Teknik direktör Fatih Terim yönetimdeki ay-yıldızlı ekip, yarın akşam Etiler'deki Le Meridien Otel'de bir araya gelecek.
Kampın ilk antrenmanını 19 Mayıs Pazartesi günü Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri'nde yapacak milli takım, ilk hazırlık mücadelesi için 20 Mayıs Salı günü Kosova'ya gidecek.
Aynı gün Priştina Şehir Stadı'ndaki basın toplantılarının ardından gerçekleştireceği antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak milli takım, 21 Mayıs Çarşamba günü Adem Jashari Olimpiyat Stadı'nda TSİ 19.00'da başlayacak mücadelede Kosova ile karşı karşıya gelecek.
Milliler, İrlanda Cumhuriyeti ile yapacağı maç için Priştina'dan 22 Mayıs Perşembe günü Dublin'e geçecek. Aynı gün ve 23 Mayıs Cuma günü Carton Hause'daki antrenmanlarla hazırlıklarını tamamlayacak ay-yıldızlı ekip, 24 Mayıs Cumartesi günü basın toplantılarının ardından Aviva Stadı'nda maç öncesi son çalışmasını yapacak.
İrlanda Cumhuriyeti-Türkiye karşılaşması 25 Mayıs Pazar günü TSİ 20.00'de başlayacak.

- 25 Mayıs'ta ABD yolculuğu

A Milli Futbol Takımı, İrlanda Cumhuriyeti ile yapacağı maçın ardından aynı akşam Dublin'den ABD yolculuğuna başlayacak.
Milliler, Honduras ile 29 Mayıs Perşembe günü yapacağı maç öncesi, 26 ve 27 Mayıs tarihlerinde DC United Antrenman Kompleksi'nde, 28 Mayıs Çarşamba günü de karşılaşmanın oynanacağı RFK Stadı'nda antrenmanlar yapacak.
Honduras-Türkiye mücadelesi 30 Mayıs Cuma günü TSİ 03.00'te başlayacak.
A Milli Futbol Takımı, yaz kampının son hazırlık maçını 1 Haziran Pazar günü ABD Milli Takımı ile oynayacak. Mücadelenin başlama saati TSİ 21.00 olarak belirlendi.
Ay-yıldızlı ekip bu maç öncesi çalışmalarını ise cuma günü Redbull Antrenman Kompleksi'nde, 31 Mayıs Cumartesi günü de RedBull Arena'da yapacak. Cumartesi günü antrenman öncesi statta basın toplantısı gerçekleştirilecek.
Milliler, 2 Haziran Pazartesi akşamı uçakla İstanbul'a hareket edecek.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER