SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 11:25

Yarsuvat: Kulübü bu hale nasıl getirdin!

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/yarsuvat-1480117-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/yarsuvat-1480117-622x360.jpg
4-0dan sonra aradı ve...

Seçim öncesi kulübün mali tablolarını inceleyip şaşkına dönen Duygun Yarsuvat Ünal Aysal'ı arayarak hesap sordu.


Hakkında yapılan "Ünal Aysal'ın devamı" şeklindeki yorumlardan çok rahatsız olan Galatasaray'ın yeni başkanı Duygun Yarsuvat'ın seçimden önce kurmaylarıyla yaptığı son toplantıda Aysal'ı aradığı ortaya çıktı.

Ancak ikili arasında hiç de tahmin edilemeyecek bir konuşma gerçekleşti. Mali tabloyu inceleyen ve hayal kırıklığını sert bir biçimde Aysal'a ifade eden Yarsuvat, telefonun hoparlörünü de açtı ve etrafındaki herkesin konuşmalarını dinlemesini sağladı.

"Kulübü bu hale nasıl getirdin!"

Ünal Aysal'ın cevaplarından hoşnut olmayan yeni başkan, "Bu kulübü nasıl bu hale getirdin?" diyerek telefonu Aysal'ın yüzüne kapadı.

Salon bir anda buz kesti. Yarsuvat, "Ünal Aysal'ın devamı" eleştirilerine belki de en net cevabı, selefiyle yaptığı bu görüşmede vermiş oldu.

Kaynak : Sabah

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Bursaspor’u yabancılar sırtlıyor

SONRAKİ HABER

"Büyük takım, küçük takım ayrımı var"

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - murat k:28 Ekim 2014, Salı 08:11