ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 23:15

"3 Temmuz süreciyle hiçbir ilgimiz yok"

"3 Temmuz süreciyle hiçbir ilgimiz yok"


Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkan adayı Serdar Adalı, UEFA Disiplin Kurulu’na sevk edilmesiyle ilgili olarak, “3 Temmuz süreciyle hiçbir ilgimiz yok. Bu, Beşiktaş camiası üzerine oynanan oyanların devamadır. Ben ve ekibim yolumuza durmadan devam edeceğiz” dedi.

16 Haziran’da yapılacak olan kongre öncesi İzmir Grand Swiss Otel’de kongre üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya gelen Serdar Adalı, bir konuşma yaptı. Adalı, “Bu seçim sadece 3 yıllık bir başkanlık seçimi değil bundan sonra Beşiktaşımızın vizyonunu, geleceğini etkileyecek bir seçimdir. Bu önemli seçimden dolayı tüm Beşiktaş camiası olarak oy kullanacak herkesi kongreye davet ediyorum” diye konuştu.

UEFA’NIN DİSİPLİNE SEVK KARARI

Konuşmasında UEFA tarafından disiplin kuruluna sevk edilmesine de değinen Adalı şunları söyledi; “Bugün bana daha önceden kulüp tarafından bilgisi verilmesi gereken önemli bir bilgiyi basından öğrendim. Ardından hukuk ekibimizin ulaştığı tüm bilgilerle ilk değerlendirmemizi yaptık. 3 Temmuz'da söylediğim gibi ne benim, ne Beşiktaşımızın bu süreçle hiçbir ilgisi yoktur. Beşiktaş camiası üzerine oynanan oyunların devamından biridir. Bu haksız gündem beni, ekibimi ve büyük Beşiktaş camiasını asla yıldıramaz, yıldıramayacak. Çünkü Beşiktaşlıya dönüp kaçmak değil, dik durup güçlü durmak yakışır.”

Adalı, daha sonra akşam yemeğine katılan kongre üyelerine yönetim kurulu listesindeki isimleri tanıttı. 


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER