ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 12:54

18 Temmuz Stadyumu'nda sona soğru

18 Temmuz Stadyumunda sona soğru


 Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yaptırılan 18 Temmuz Stadyumu Maraton tribünün koltukları yerleştirilmeye başlandı.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Düzcelilerin en büyük isteklerinden biri olan maraton tribünün yapılmasında son aşamaya gelindi. Maraton tribünün altındaki 6 antrenman salonunda çalışmalar yoğunlaşırken, ekipler tribünün lacivert - kırmızı koltuklarını önümüzdeki günlerde yerleştirmeye başlayacak.

Öte yandan seyircilerin hava karardığında da sahayı rahat görebilmeleri için tribünün üzerine ışıklar yerleştirildi. Akşam maçlarının oynanmayacağı statta ki ışıklandırmanın amacı ise kış aylarındaki havanın erken kararması.

Maraton tribünün en önemli faydası ise antrenman salonlarının spor yapacak gençlere açık olması. Şu anda mevcut salonlarda dönüşümlü olarak eğitim veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri, tribünün altındaki salonların açılması ile birlikte daha rahat ve ferah ortamlarda çalışmalarını sürdürebilecekler.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER