ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 16:40

17. Akdeniz Oyunları'na doğru


Mısır Basketbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Muhammed Abdülmuttalib, "Akdeniz Oyunları'na hazırız. Türkiye ile ilgili özel hesaplarımız var" dedi.
AA muhabirine konuşan Abdülmuttalib, 20-30 Haziran tarihlerinde Mersin'de yapılacak 17. Akdeniz Oyunları hazırlıklarını değerlendirdi.
Zor bir grupta yer almadıklarını belirten Abdulmuttalib, Akdeniz Oyunları'nda aynı grubu paylaştıkları Türkiye'nin grubun favorilerinden olduğunu söyleyerek, "Akdeniz Oyunları'na hazırız. Gruptaki diğer rakiplerimiz Makedonya ve Cezayir'e nisbeten Türkiye güçlü bir ekip. Türkiye ile ilgili özel hesaplarımız var. Teknik ekip ve oyuncularımız yarı final hedefimize kilitlenmiş durumda. Son hazırlıklarımızı tamamlamak ve eksikliklerimizi görebilmek için 12-14 Haziran tarihlerinde İran ve Ürdün ile İstanbul'da iki hazırlık maçı oynayacağız" diye konuştu.
Mısır Milli Basketbol Takımı, 20 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında Mersin'de düzenlenecek 17. Akdeniz Oyunları'nda, Türkiye, Makedonya ve Cezayir'in de yer aldığı A Grubu'nda mücadele edecek.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER