ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 16:59

12 DevAdam sağlık kontrollerinden geçti

12 DevAdam sağlık kontrollerinden geçti


Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı, Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi ve International Hospital'da sağlık kontrollerinden geçti.

A Milli Basketbol Takımı'nın 2013 FIBA Avrupa Şampiyonası aday kadrosunda yer alan sporcular, Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi ve International Hospital’da sağlık kontrollerinden geçti.

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın sağlık kontrolleri, 12 Temmuz - 16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti. 12 Temmuz Cuma günü İlkan Karaman, Barış Ermiş, İzzet Türkyılmaz ve Deniz Kılıçlı ile başlayan kontroller; Serhat Çetin, Ömer Onan, Doğuş Balbay, Sinan Güler ve Birkan Batuk ile devam etti.

Son gün Hidayet Türkoğlu, Duşan Cantekin, Melih Mahmutoğlu, Oğuz Savaş, Ender Arslan ve Semih Erden’in kontrollerinin ardından, Milli Takımımızın sağlık kontrolleri tamamlandı.

Basketbolcuların kan tetkiklerinin ardından iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayeneleri yapıldı. Akciğer ve kardiyak testleri yapıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER