ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
SAĞLIKTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 10:50

Silopi’ye veda eden sağlık memuru için iftar yemeği

Silopiye veda eden sağlık memuru için iftar yemeği


Şırnak’ın Silopi ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezi’nde görevli sağlık personeli için veda iftarı düzenlendi.

Silopi 3 Nolu Sağlık Ocağı'na 2005 yılından atanan ve değişik görevlerde bulunduktan sonra en son olarak Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevini sürdüren sağlık memuru Serhat Öztürk için mesai arkadaşları veda iftarı düzenledi. Silopi öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirilen veda etkinliğinde kısa bir konuşma yapan Serhat Öztürk, “8 yıldır burada görev yapmaktayım. Silopi’de çalışmaktan büyük mutluluk duydum. Buralara çok alıştım. Evliliğimi de burada yaptım. Silopi’den ayrılmak kolay olmayacak. Benim için bu organizasyonu düzenleyen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Sağlık Grup Başkanı Yusuf Bilgiç, “Elazığ’a tayini çıkan arkadaşımızı veda yemeği ile uğurlamak istedik. Çalışma hayatı boyunca özverili çalışan, sayılan biri olarak kendisi hiçbir zaman unutmayacağız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Sağlık personeli Hasan Ökten de veda iftarında sağlık memuru Serhat Öztürk’e yöresel kıyafetlerden şalvar hediye etti. Kuru pasta ikramından sonra Serhat Öztürk arkadaşları ile vedalaşarak öğretmenevinden ayrıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER