ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SAĞLIKTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 21:00

Fırat Üniversitesi Hastanesi hemşirelerine gül dağıtıldı

Fırat Üniversitesi Hastanesi hemşirelerine gül dağıtıldı


Hemşireler Günü nedeniyle, hastane başhekimliği tarafından Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapan hemşirelere gül dağıtıldı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Said Berilgen ve beraberinde başhekim yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Özden, Doç. Dr. Hanifi Yıldırım, Doç. Dr. Refik Ayten, Başhemşire Nurcan İnce ve Başmüdür Emrullah Baştürk, hastanede kliniklerde görev yapan hemşirelerin gününü kutlayarak, gül dağıttı.

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Said Berilgen, Hemşireler Günü nedeniyle hastanelerinde görev yapan hemşireleri ziyaret ettiklerini belirterek, “Sağlık hizmetinin temel ayaklarından biri olan ve vazgeçilmezi olan hemşirelerimizin gününü kutlamak için hastanemizdeki hemşirelerimizi tek tek ziyaret ettik. Özveriyle çalışan, hastalarımızın her zaman yanında olan, onların her türlü sorunlarıyla birebir ilgilenen hemşirelerimizin gününü tebrik ediyorum. Hastanemizde görev yapan hemşirelerimizin başarılarının devamlarını ve daha nice hizmetler yapmalarını bekliyoruz.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER