ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SAĞLIKTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:08

Amazon Ormanları'ndan gelen büyük keşif

Amazon Ormanlarından gelen büyük keşif

Bir grup araştırmacı sadece Amazon Yağmur Ormanları'nda yetişen bitkilerden oluşan bir karışım üzerinde yaptıkları testler neticesinde kaybolan saçların geri geldiğini keşfettiler.


Kaybolan Saçlarınızı Geri Getiren Formül

Kaybettiğiniz saçlarınızı geri getiren formül artık Türkiye'de.

Merkezi Brezilya da bulunan Latin Amerika Fiziksel ve Biyolojik Araştırma Merkezi’nden Prof. Dr. Gerard Rene Knetch başkanlığında bir grup bilim adamı tarafından geliştirilen formül ile  saç dökülmesi ve kelliğin artık tarihe karıştığı bildirildi.

Prof. Rene ve ekibi dünyada sadece Amazon Ormanları’nda yetişen bikilerden elde edilen karışımları doğal ortamlarda bir formül haline getirmeyi başardı.

KELLİKLE MÜCALEDE GELİNEN SON NOKTA

Daha önceden saçı olanların saç köklerinin uykuya geçmesi ile sonuçlanankellik ve aşırı dökülme sorunlarına karşı geliştirilen formül sayesinde, saç kökleri kılcal damarlarını harekete geçirerek, saç köklerinin tekrar üretime geçmesini böylelikle kullanıcıların eski saçlarına tekrar kavuşmalarını sağlıyor.

Ülkemizde de Ervamatin adıyla satışa sunulan bu ürün kellik problemi olanların dertlerine çare olacağa benziyor.
Satın alanların tekrar tekrar sipariş ettiği hatta birden fazla sipariş vererek bir an once eski saçlarına kavuşmak isteyenlerin sayısının ise bir hayli fazla olduğunu söyleyen ithalatçı firma yetkilileri, ürüne o kadar güveniyor ki eğer işe yaramazsa boş şişeyi gönderin paranızı iade edelim diyorlar.

Üstelik firma yetkilileri Mynet okuyucularına özel 1 adet alana 1 adet bedava ürün kampanyası yaptıklarını belirttiler.

Ervamatin Saç Losyonu’nun etkisini gösterme süresini ise 30 ila 90 gün arasında olduğunu belirten yetkililer, sadece kellik değil her türlü saç sorununa da iyi geldiğini belirttiler.Bu formülün saç dökülmesi, kellik, aşırı yağlı saç derisi ve kepek sorunlarına etkili bir çözüm olarak bulunduğunun ise özellikle altını çizdiler.

Evet çıkacak olan sizin kendi saçlarınız, peruklara, riskli ve pahalı ameliyatlara bir son verme fikri gerçekten insanı heycanlandırıyor. Eğer gerçekten kullananların dedikleri gibi işe yarıyorsa bu sorunu yaşayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor.

Ervamatin adlı ürünü daha fazla incelemek için tıklayın veya  0216 988 0 177 yi arayın! 

http://ervamatin-power.com/

 

İlandır

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER