ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2014 Çarşamba 16:40

Yerel seçimlere doğru


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'de belediyecilik denildiğinde akla ilk gelenin ak belediyecilik olduğunu bildirdi.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Kurtulmuş'un çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Giresun ve Ordu'ya gitmek üzere havayoluyla Trabzon'a geldiği belirtildi.

Açıklamada, Kurtulmuş'u Trabzon Hava Limanı'nda AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, il yönetim kurulu üyeleri, Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı belirtilerek, Kurtulmuş'un şu ifadelerine yer verildi:

"Türkiye'de belediyecilik denildiğinde akla ilk gelen ak belediyeciliktir. ak belediyeciliğin olduğu her ilimiz de yapılan hizmetler kendisini gösteriyor. Bu şehirlerden biri de Trabzon'umuzdur. Trabzon'da yapılan yatırımlar ve hizmetler bunun en belirgin göstergesidir. Buradan Giresun ve Ordu'ya gidiyoruz. Oradaki başkan adaylarımıza destek olacağız. Vatandaşımıza hizmetlerimizi anlatarak büyükşehir olan Ordu'muz ve Giresun'umuzu Allah'ın izniyle ak belediyecilikle tanıştıracağız."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER