ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 18:26

Yaşlı adamdan Bakan Çelik’e: "Allah aşkına gel"

Yaşlı adamdan Bakan Çelike: "Allah aşkına gel"


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, baba ocağı Bursa’da katıldığı bir törende yaşlı bir vatandaşla ilginç bir diyalog yaşadı. Bakan Çelik’i karşılayan yaşlı adam önce "Nerdesin sen be, özlettin kendini" dedi. Bakan Çelik’in "Uğrayacağım" demesine rağmen "Allah aşkına, mutlaka gel" diye ısrar etti.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Mudanya'ya bağlı Balabancık köyünde 100 bin kestane fidanın toprakla buluşturulduğu törene katıldı. Tören alanına önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik geldi. Vatandaşlar tarafından karşılanan Bakan Çelik, ismi öğrenilemeyen bir yaşlı amcayla ilginç bir diyalog yaşadı. Bakan Çelik’le tanıştığı öğrenilen yaşlı adam ‘Nerdesin sen be, ey, özletiyorsun kendini’ dedi.

Kısa bir konuşma yaptıktan sonra Veysel Eroğlu ile kestane ağacı diken Bakan Çelik, tören alanından ayrılırken yine aynı vatandaşla karşılaştı. Yaşlı adamın "Gel, mutlaka bekliyorum, yarım saat ayıracak vaktin yok mu?" sorusuna karşılık veren Bakan Faruk Çelik, “Tamam, iki yerde işim var, geçerken yanına uğrayacağım, söz” dedi. Yaşlı adam buna rağmen ısrarını sürdürerek, “Allah aşkına gel, mutlaka gel” diye konuştu. Bakan Çelik, ardından tören alanından uzaklaştı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER