ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 13:35

"Yanlış yapanın artık yanına kâr kalmıyor"


AK Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden, milletin iradesine ipotek koyanların 33 yıl geçse de mahkemede hesap verdiğini belirterek, “Kimsenin bu ülkede yaptığı yanlış yanına kâr olarak kalmıyor.” dedi. İl binasında partililerle biraraya gelen Milletvekili Özden'in yanında AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çelebi de hazır bulundu. Geçen günlerde il ve ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ankara’da yaptıkları ziyaretleri anlatan Özden, göreve yeni başlayan bakanları makamlarında ziyaret ettiklerini, Muğla için çok değerli görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Türkiye’de kurumların işleyişlerine kadar birçok şeyin değiştiğini vurgulayan Özden, “Artık yeni bir Türkiye var. Dünyanın birçok yerinden, dış perspektiften bakıldığında Türkiye’nin nasıl büyüdüğünü, kurumların işleyişlerinin nasıl değiştiğini rahatlıkla görebilirsiniz.” şeklinde konuştu. Millete yanlış yapanların hesabının sorulduğunu kaydederek, “Bir tarafta bu ülkede kimse hesap soramaz, yapanın yanına kâr kalmıştır ve öyle olacaktır deyip de kapalı kapılar ardından milletin iradesine ipotek koyan, başına çorap örmeye ve tuzak kurmaya çalışan insanlara bakın. O dinleme faaliyetlerini yapan, emekli de olsa gidip mahkemede hesabını veriyor. Herkesin savunma hakkı var ama kimsenin bu ülkede yaptığı yanlışın yanına kâr kalmayacağı artık yerleşti.” dedi.

Terörün bitirilmesi noktasında çok önemli adımlar atıldığını da vurgulayan AK Parti Milletvekili Yüksel Özden, “30 yılı aşkın bir süredir yüreğimizi dağlayan, fidan gibi delikanlılarımızı deviren, bu ülkenin enerjisini, aklını, gönlünü ve heyecanını yutan terör belasını da bitirme noktasında önemli adımlar atıyoruz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti olarak her seçimin ardından bir sonraki seçime hazırlandıklarını ifade eden Özden, “Muğla artık bir tarafta, merkezde yeni bir ilçe oluşturdu. Büyükşehir olmuş. Büyükşehirle birlikte biz de burada büyük işler yapmak için varız. Köylerde arkadaşlarımız kapı kapı dolaşıyor. Biz de bugün merkezde sizlerle kapı kapı dolaşıp heyecanınızı paylaşacağız.” diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER