ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ocak 2013 Çarşamba 10:15

Volvo'dan indi Mercedes'e bindi

Volvodan indi Mercedese bindi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yıllardır kullandığı Volvo makam aracından Mercedes'e geçti.


Araba tutkunluğuyla bilinen MHP lideri Devlet Bahçeli, Volvo tercihinden vazgeçti. Artık zırhlı Mercedes'e binecek. Bahçeli'ye Mercedes S 350 model makam aracı alındı.

Devlet Bahçeli'nin yeni makam aracı Mercedes'in değeri 250 bin TL olduğu öğrenildi. Araç, 'orta halli makam arabası' olarak ifade ediliyor. Bahçeli'nin halen kullandığı S 80 model Volvo araçtaki 06 MHP 01 plakası yeni makam aracına takıldı.

SON DÖNEMDE SÖYLEMİNİ SERTLEŞTİRMİŞTİ

MHP lideri Bahçeli İmralı ile başlayan görüşmeler sonrası AK Parti ve hükümetine yönelik üslubunu sertleştirirken, kendisine geçtiğimiz aralık ayında tahsis edilen zırhlı Mercedes'i kullanmaya başladı.

KAMUDA MERCEDES, PARTİDE VOLVO

Bahçeli, Genel Başkan olduğu 1997 yılından beri Volvo kullanıyor. 1999'da koalisyon hükümetin Başbakan Yardımcısı olduğu dönemde devlet işlerinde kendisine tahsisli Mercedes'e binen Bahçeli, MHP Genel Merkezi'ne gidiş gelişlerde ve parti programlarında ise Volvo'yu kullanıyordu.

BAHÇELİ'NİN ARABA SEVDASI

Klasik otomobillere merakıyla da bilinen MHP lideri geçtiğimiz haftalarda aldığı tek kapı klasik Mercedes için 06 DB 2023 plakayı adına tahsis ettirmişti.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER